SKU: UKRNGPM6363
XL Slabs LM LM Kronos Greige Unpolished 63x63 Rectified
Order $9.99 Samples
$18.02 per square foot
$496.63 per box (1 pc ยท 27.56 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Size: 63X63 FIELD
Dimensions
63" x 63" | Thickness: 7mm
Size
63X63 FIELD
Trim
Field Tile
Material
Porcelain
Collection
XL Slabs LM
Quantity
1 pcs per box
Coverage
27.56 sq ft per box
Weight
47.5 lbs
Usage
Indoor Floors
Indoor Walls