SKU: UMARPPM4898
XL Slabs LM LM Marble Parana Polished 48x98 Rectified
Order $9.99 Samples
$17.50 per square foot
$562.80 per box (1 pc ยท 32.16 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Size: 48X98 FIELD
Dimensions
48" x 98" | Thickness: 7mm
Size
48X98 FIELD
Trim
Field Tile
Material
Porcelain
Collection
XL Slabs LM
Quantity
1 pcs per box
Coverage
32.16 sq ft per box
Weight
120.17 lbs
Usage
Indoor Floors
Indoor Walls