SKU: 92448125

Moca Creme Limestone Field Tile 24x48 Vein Cut

$21.22 per square foot

$169.76 per box (1 pc · 8 sq ft)

Dimensions

24x48 | Thickness: 3/4"

Size

24x48 FILLED, HONED & STRAIGHT EDGE

Trim

Field Tile

Material

Natural Stone

Collection

Moca Creme Limestone Field Tile

Quantity

1 pcs per box

Coverage

8 sq ft per box

Subtotal

$0.00