SKU: 91836125
Moca Creme Limestone Field Tile 18x36 Vein Cut
$19.97 per square foot
$89.87 per box (1 pc · 4.5 sq ft)
Dimensions
18x36
Size
18x36 FILLED, HONED & STRAIGHT EDGE
Trim
Field Tile
Material
Natural Stone
Collection
Moca Creme Limestone Field Tile
Quantity
1 pcs per box
Coverage
4.5 sq ft per box
Usage
Floor, Wall