SKU: 8811
Wind White 16x48 R
Order $9.99 Samples
$6.00 per square foot
$61.98 per box (2 pcs · 10.33 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Color: White
Size: 16X48 FIELD
Dimensions
16"x48" | Thickness: 17 mm
Size
16X48 FIELD
Trim
Field Tile
Material
Ceramic
Collection
Wind
Quantity
2 pcs per box
Coverage
10.33 sq ft per box
Weight
43.8 lbs