SKU: 23162499
Noce Travertine Field Tile 16x24
$13.12 per square foot
$34.99 per box (1 pc · 2.6667 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Color: Noce
Size: 16x24 TUMBLED
Dimensions
16x24 | Thickness: 1/2"
Size
16x24 TUMBLED
Trim
Field Tile
Material
Natural Stone
Collection
Noce Travertine Field Tile
Quantity
1 pcs per box
Coverage
2.6667 sq ft per box
Weight
15.47 lbs