SKU: EVIRISCC960
Iris Carmel Coast 9x60
$3.32 per square foot
$62.48 per box (5 pcs · 18.82 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Size: 9X60 FIELD
Dimensions
9"x60" | Wear Layer: 22 mil | Thickness: 8 mm
Size
9X60 FIELD
Trim
Vinyl Plank
Material
Vinyl
Collection
Iris 8mm
Quantity
5 pcs per box
Coverage
18.82 sq ft per box
Weight
53.9 lbs
Usage
Indoor Floors