SKU: LPAVLCARBLU1624
Caribbean Blue 3cm Paver 16x24
Order $9.99 Samples
$20.25 per square foot
$54.07 per box (1 pc · 2.67 sq ft)
Free shipping on orders over $700
Color: Caribbean Blue
Size: 16X24
Dimensions
16 x 24 x 1.25"
Size
16X24
Trim
Paver
Material
Natural Stone
Collection
Caribbean Blue
Quantity
1 pcs per box
Coverage
2.67 sq ft per box
Weight
42.69 lbs
Usage
Outdoor Floors
Color Group
Gray