SKU: 6795
Calacata Gold Unpolished 24x48 R
Order $9.99 Samples
$4.41 per square foot
$101.25 per box (3 pcs · 22.96 sq ft)
Dimensions
24"x48" | Thickness: 8.5 mm
Size
24X48 FIELD
Trim
Field Tile
Material
Porcelain
Collection
Calacata Gold
Quantity
3 pcs per box
Coverage
22.96 sq ft per box
Weight
84.1 lbs